KOŘENÍ JEDNODRUHOVÉ, GRILOVACÍ, TEKUTÉ A JINÉ

Nejprodávanější

1

Liberecké párky kombi 100g kořenící přípravek sypký LAY

Liberecké párky kombi 100g kořenící přípravek sypký LAY

Koření na Liberecké párky

56.50 Kč

s DPH

2

Laola párek 100g kořenící přípravek sypký LAY

Laola párek 100g kořenící přípravek sypký LAY

Koření na Laola párek

63.50 Kč

s DPH

3

Vinná klobása 1,4kg kořenící přípravek sypký WIBERG

Vinná klobása 1,4kg kořenící přípravek sypký WIBERG

Kořenící směs na Vinnou klobásu

382.00 Kč

s DPH

Největší výběr koření pro domácí kuchyně, restaurace, potravinářské provozovny. V této kategorii naleznete čisté koření, speciální grilovací směsi, koření na uzeniny, kořenící směsi, marinády, řeznické přísady. Největší nabídka koření v balení pro soukromé osoby i velká výhodná balení pro velké provozy. Koření s vůní dálek i běžně používaná koření pro dochucování řeznických výrobků i běžných pokrmů. Vyberte si Vámi oblíbené koření nebo vyzkoušejte originální kořenící směsi.

S naším voňavým kořením můžete vařit, grilovat, péct, zavařovat, nakládat maso anebo díky tekutému koření připravit i lahodné marinády. Za skvělé ceny u nás nakoupíte mnoho báječných směsí na výrobu klobás, salámů, párků, paštik, pomazánek a spoustu jiných kořenících směsí. S námi můžete uplatnit Vaši fantazii v řezničině, kuchyni i jinde. V každém oddělení i u jednotlivého koření si můžete přečíst stručnou charakteristiku, původ koření, využití v kuchyni. Naším cílem je vybírat pro Vás to nejkvalitnější koření z celého světa.
Koření se obvykle používá k vylepšení chutě a vůně pokrmů. Koření se nepoužívá jen samostatně, ale často spolu s jinými. Proto se vyrábějí i různé směsi koření na výrobu Maďarské klobásy, Čabajky, Loveckého salámu, Vídeňských párků, Choriza, Škvarkové pomazánky, Aspiku a spoustu jiných vynikajících řeznických kořenících přísad, ke každé zakoupené kořenící směsi  Vám zašleme na Váš email recept, jak máte postupovat.

Lze si u nás levně vybrat například i kvalitní a jedinečnou chuť jednodruhového koření, který Vám zaručí spokojenost. Například Majoránku, Pepř, Vanilkový lusk, Šafrán, různé sušené bylinky a jiné. V našem e-shopu najdete celou škálu jednodruhového koření, které je dováženo z celého světa.

Grilovací sezóna není jen v letních měsících, ale i v teplých jarních a podzimních měsících, grilování je z jednou nejoblíbenějších činností, vůně aromatického koření a kouzelných bylinek. Není nad spokojenost, když si na zahradě s rodinou, nebo s přáteli připravíte oběd na grilu, nebo ohni. K tomu, ale potřebujete kvalitní grilovací koření a marinády. Například - Krkovičku, Steakové koření, na Kuře a spoustu jiného grilovacího koření, které nakoupíte na jednom místě z pohodlý domova.