STROJE NA VÝROBU

Nejprodávanější

1

Narážka svislá 15L na klobásy a salámy nerezová

Narážka svislá 15L na klobásy a salámy nerezová

Plnička na plnění přírodních a umělých střev

7865.00 Kč

s DPH

2

Mlýnek na maso (řezačka) elektrický 120 kg/hod.

Mlýnek na maso (řezačka) elektrický 120 kg/hod.

Řazačka na maso

14617.00 Kč

s DPH

3

Nářezák ruční šikmý SS 300G kotouč 30cm

Nářezák ruční šikmý SS 300G kotouč 30cm

20327.00 Kč

s DPH

Hledáte kompletní nabídku na řeznické stroje? Tady je. Nabízíme Řeznické potřeby a kompletní služby pro provozy po celé ČR, pro amatéry i profesionální řeznické stroje za výhodné ceny. Nenajdete jiný obchod se vším, co potřebujete pro zabijačku, gastro zařízení, ale i do Vaší kuchyně. Nechybí kvalitní mlýnky na maso různých velikostí, kutry, míchačky, klipsovačky a mnoho dalšího. Jednoduchý filtr Vám hledání usnadní a najdete tak vše během chvíle. Nabízíme velkoobchodní ceny i pro maloodběrate. Řeznické potřeby Herold s.r.o. - to jsou kompletní Řeznické potřeby „pod jednou střechou“.

V nabídce jsou především řeznické a kuchařské potřeby, kromě běžně používaných u nás najdete i náčiní a pomůcky, používané pro přípravu nejrůznějších specialit, zakoupit lze dokonce vhodně vybrané a sestavené sady náčiní i pomůcek, určitě vyberete to pravé i pro začínající. Kromě řeznických a kuchařských potřeb u nás najdete i další pomůcky a vybavení, které při činnostech v kuchyni a řezničině možná nepotřebujete bezpodmínečně, ale práci vám učiní zábavnější, snazší a současně i efektivnější. V nabídce jsou pouze léty praxe prověřené a osvědčené výrobky. Naší snahou je nabídnout Vám opravdu to nejlepší a navíc za nejlepší ceny. Registrace a vytvoření uživatelského účtu je otázkou okamžiku, potom už Vám můžeme popřát jen spokojený nákup.

V naší nabídce najdete bez přehánění prakticky vše, co je ke kulinářským činnostem potřeba, vybere si kuchař - řezník amatér stejně jako špičkový profesionál, který již dobře ví, co přesně bude potřebovat. Součástí e-shopu je i kamenná prodejna, kde je možné si zboží prohlédnout a zakoupit. Samozřejmě není problém si na našich stránkách vybrat v pohodlí domova či kanceláře a nechat si zboží zaslat přímo domů.