ŘEZNICKÉ POTŘEBY

Nejprodávanější

1

Jateční přístroj BLITZ-KERNER 9mm

Jateční přístroj BLITZ-KERNER 9mm

Přístroj k usnadnění porážky hospodářských zvířat

3444.00 Kč

s DPH

2

Lednice absorpční 42L

Lednice absorpční 42L

Chladnička cestovní na potraviny a jiné

7195.00 Kč

s DPH

3

Zavařovací sklenice 200ml Terrine

Zavařovací sklenice 200ml Terrine

Sklenice Terrine k zavařování paštiky, škvarkové pomázánky, masa, marmelády  

38.00 Kč

s DPH

Hledáte kompletní nabídku na řeznické potřeby? Tady je. Nabízíme Řeznické potřeby a kompletní služby pro provozy po celé ČR, pro amatéry i profesionální řeznické potřeby za výhodné ceny. Nenajdete jiný obchod se vším, co potřebujete pro zabijačku, gastro zařízení, ale i do Vaší kuchyně. Nechybí kvalitní mlýnky na maso různých velikostí, nože DICK, brusky a ostřičky, ocílky a mnoho dalšího. Myslíme také na potřebné nádobí a pracovní oděvy. Jednoduchý filtr Vám hledání usnadní a najdete tak vše během chvíle. Nabízíme velkoobchodní ceny i pro maloodběrate. Řeznické potřeby Herold s.r.o. - to jsou kompletní Řeznické potřeby „pod jednou střechou“.

V nabídce jsou především řeznické a kuchařské potřeby, kromě běžně používaných u nás najdete i náčiní a pomůcky, používané pro přípravu nejrůznějších specialit, zakoupit lze dokonce vhodně vybrané a sestavené sady náčiní i pomůcek, určitě vyberete to pravé i pro začínající. Kromě řeznických a kuchařských potřeb u nás najdete i další pomůcky a vybavení, které při činnostech v kuchyni a řezničině možná nepotřebujete bezpodmínečně, ale práci vám učiní zábavnější, snazší a současně i efektivnější. V nabídce jsou pouze léty praxe prověřené a osvědčené výrobky od renomovaných světových výrobců, jako DICK, LAY a jiné. Naší snahou je nabídnout Vám opravdu to nejlepší a navíc za nejlepší ceny. Registrace a vytvoření uživatelského účtu je otázkou okamžiku, potom už Vám můžeme popřát jen spokojený nákup.

V naší nabídce najdete bez přehánění prakticky vše, co je ke kulinářským činnostem potřeba, vybere si kuchař - řezník amatér stejně jako špičkový profesionál, který již dobře ví, co přesně bude potřebovat. Součástí e-shopu je i kamenná prodejna, kde je možné si zboží prohlédnout a zakoupit. Samozřejmě není problém si na našich stránkách vybrat v pohodlí domova či kanceláře a nechat si zboží zaslat přímo domů.