Prokaros mytí karoserií 5kg

Více informací
Cena bez DPH: 250,41
Cena s 21% DPH: 303,00 Kč /kus
Dostupnost: Není dostupný

Produkt již není v prodeji!

Alternativní produkty

Vysoce pěnivý prostředek pro mytí karoserií. PROKAROS je vysoce efektivní prostředek určený pro bezkontaktní i kontaktní mytí převážně automobilů, ale i jiné dopravní techniky. Tento produkt neobsahuje agresivní mycí složky, nedochází tak k poškození laku. Je zde kladen vysoký důraz na kvalitu. Karoserie se navíc po použití prostředku leskne. Spotřeba mycího produktu je přímo úměrná zvolené aplikační metodě.

APLIKACE:

Aplikaci lze provádět pomocí zpěňovačů (hobby/profi), tlakových nádob, přídavných nádržek (wapek), ale i pomocí klasické metody kýbl-autokartáč/houba. Při aplikaci prostředku je nejdůležitějším mycím faktorem vyvinutí aktivní pěny. Čím je pěna hustší, tím je silnější efekt mytí. Pěnu nechte působit a poté důkladně karoserii opláchněte. PROKAROS bez problémů odstraňuje tzv. statickou špínu, dá se snadno smýt a nezanechává tzv. bílý povlak. Výsledkem mytí je díky jeho speciálnímu složení lesklý a ošetřený povrch.

 

 • Použití:

  na auta

 • Dávkování:
  pomocí automatického dávkovacího systému (wap) nebo ručně. Ručně 5 ml na 1L vody, pomocí přísavné nádržky 10 - 50 ml na 1L vody, teplota vody maximálně 85°C, doba působení do 20 minut. Přípravek nesmí zaschnout na karoserii. Přípravek neaplikujte na přímém slunci
 • Hmotnost:
  5 kg
 • Baleno:
  PE kanystr
 • Původ:
  Česká republika

Nebyly nalezeny žádné položky!