V eshopu si při objednávce vyberte Vaši pobočku, kterou máte nejblíž. Jakmile eshop (odesílatel) předá zboží k přepravě, okamžitě vám bude zaslán email s trasovacím číslem. Cestu vaši zásilky tak můžete sledovat online. Po doručení zásilky na vámi zvolené výdejní místo vám pošleme SMS a e-mail s heslem. Od této chvíle si ji můžete kdykoli do 7 dnů vyzvednout.

Zásilku si můžete vyzvednout kdykoli od okamžiku získání hesla. Nebo pro ni třeba někoho poslat – nemusíte nám ukazovat občanku, stačí znát heslo.

Pokud nemáte v týdnu zrovna čas, žádný stres: prostě nám pošlete odpovědní SMS a my vám lhůtu zdarma prodloužíme až na 21 dní. (Tato služba může být před Vánoci dočasně pozastavena).

 Typ služby Cena včetně DPH
dopravné za doručení objednávky při platbě předem do 4 kg 70,-
dopravné + doběrečné při platbě dodání do 4 kg 90,-
Seznam výdejních míst:
www.zasilkovna.cz/pobocky

V případě, že celková částka Vaší objednávky přesáhne 5000,- Kč včetně DPH, nehradíte náklady spojené s dopravou Vaší zásilky.

Společnost Herold řeznické potřeby s.r.o., si vyhrazuje právo na počet zásilek a to v případě problematického balení, nebo při balení objednávky do jedné zásilky, kde by mohlo dojít k  poškození zboží při transportu, nebo v případě objednávky, která neodpovídá rozměrům a hmotností na odeslání přepravcem.