Přepravní společnost PPL je balíkový přepravce doručující obvykle do 24hodin od předání zásilky do přepravy. Níže naleznete podrobnější informace týkající se této možnosti doručení Vašeho zboží.

Oblast doručení: celá ČR

Dny doručení: pracovní dny a včetně soboty

Doba doručení: obvykle do 24 hodin (po potvrzení o odeslání Vaší objednávky)

platí v případě objednání předchozího dne* a jsou-li veškeré položky z Vaší objednávky skladem

Časové rozmezí doručení: 9:00-18:00

V den doručení Vás bude kontaktovat doručující řidič ohledně přesnějšího času dodání Vaší zásilky, které bude v rozpětí jedné hodiny a to nejpozději dvě hodiny před samotným doručením.

Přesný výběr hodiny dodání není bohužel možný.

Typ služby Cena včetně DPH
dopravné za doručení objednávky při platbě předem do 30 kg 140,-
dopravné + doběrečné při platbě dodání do 30 kg 160,-

platí jen pro přepravu po České republice (platí pro 1 balík - max. do 30 kg). V případě, že celková částka Vaší objednávky přesáhne 5000,- Kč včetně DPH, nehradíte náklady spojené s dopravou Vaší zásilky (neplatí pro garantované doručení zásilky do druhého dne).

V případě odeslání více zásilek, budou další náklady na odeslání fakturovány. Pokud objednávka překročí 10000,- Kč (2 x 5000,- kč), nehradíte náklady na odeslání dvou zásilek.

Společnost Herold řeznické potřeby s.r.o., si vyhrazuje právo na počet zásilek a to v případě problematického balení, nebo při balení objednávky do jedné zásilky, kde by mohlo dojít k  poškození zboží při transportu, nebo v případě objednávky, která neodpovídá rozměrům a hmotností na odeslání přepravcem.