Česká pošta doručí vaší zásilku obvykle do 24 hodin od předání zásilky do přepravy. Níže naleznete podrobnější informace týkající se této možnosti doručení Vašeho zboží.

Oblast doručení: celá ČR

Dny doručení: pracovní dny

Doba doručení: obvykle do 24 hodin (po potvrzení o odeslání Vaší objednávky)

platí v případě objednání předchozího dne* a jsou-li veškeré položky z Vaší objednávky skladem

Časové rozmezí doručení: 8:00-16:00 (ve vybraných lokalitách až do 20:00)

Přesný výběr hodiny dodání není bohužel možný. V den doručení budete kontaktováni pomocí SMS, e mailem o přesnějším času doručení. Pokud nebudete přepravcem zastiženi, obdržíte do schránky papírové oznámení, na které z nejbližších pošt byla Vaše zásilka uložena.

Pozor, pokud si zboží nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odesíláno zpět.

Typ služby Cena včetně DPH
dopravné za doručení objednávky při platbě předem do 20 kg 180,-
dopravné + doběrečné při platbě dodání do 20 kg 216,-

platí jen pro přepravu po České republice (platí pro 1 balík - max. do 20 kg). V případě, že celková částka Vaší objednávky přesáhne 5000,- Kč včetně DPH, nehradíte náklady spojené s dopravou Vaší zásilky (neplatí pro garantované doručení zásilky do druhého dne - EMS balík do 10 kg).

V případě odeslání více zásilek, budou další náklady na odeslání fakturovány. Pokud objednávka překročí 10000,- Kč (2 x 5000,- kč), nehradíte náklady na odeslání dvou zásilek.

Společnost Herold řeznické potřeby s.r.o., si vyhrazuje právo na počet zásilek a to v případě problematického balení, nebo při balení objednávky do jedné zásilky, kde by mohlo dojít k  poškození zboží při transportu, nebo v případě objednávky, která neodpovídá rozměrům a hmotností na odeslání přepravcem.