Přejít na navigaci Přejít na obsah Přejít na podmenu

Jateční pistole na králíky JPK

Aleš Kinzel
Mon 5.2.2018   19:36

Dobrý den, hledám nějaký přístroj na bezstresovou porážku králíků. Je tato pistole JPK funkční a ověřená? Měl jsem něco podobného od Drimla, ale bylo to absolutně nefunkční a králíky jsem vždy spíš potýral, než jsem je pak normálně praštil za uši. Nedokázalo to prorazit lebku. Ve vaší nabídce mi vybíhá pak ještě jeden přístroj asi za 1640 korun. Jaký.je mezi nimi rozdí? Je lepší? Klidně si připlatím, ale hlavně, aby to fungovalo. Děkuji za odpověď. Aleš Kinzel

Reagovat
  • Herold řeznické potřeby
   Tue 6.2.2018   09:11

   Dobrý den, přístroj na drobné zvířectvo JPK (levnější CZ) se prodává, ale bohužel nemáme od zákazníků zpětnou vazbu, jak jsou s přístrojem spokojeni, určitě je prodej ovlivněn nižší prodejní cenou. Dle našeho názoru, by mohl mít JPK silnější pružinu i když věříme, že stávající pružina je dostačující. V nabídce, jak píšete, máme také Německý přístroj na drobné zvířectvo, který Vám určitě doporučujeme. Je sice dražší, ale pružina je určitě minimálně 3 krát silnější, než u levnějšího přístroje, je robustnějšího provedení, lépe se drží a má silnější trn (tlouk). Těžko i s tímto přístrojem, se bude asi jednat o bezstresovou porážku, protože asi největším problém bude králíka přemluvit, aby Vám hlavu podržel na pevném podkladu. S pozdravem, Herold řeznické potřeby

   Reagovat
   • Aleš Kinzel
    Tue 6.2.2018   13:17

    Díky za odpověď, objednám ten německý a dám vědět, jak funguje. Aleš Kinzel

    Reagovat
    • Aleš Kinzel
     Sat 17.2.2018   11:43

     Tak funguje naprosto perfektně, jak jsem si představoval. Pevná podložka pod hlavu není potřeba. Jehla bez problému prorazí kůži i lebku a projede do mozku a spolehlivě omráčí králíka. 

     Reagovat
  • Pepa
   Wed 7.2.2018   07:03

   Dejte mu pěknou za uši a ušetříte spoustu peněz .Doma králíky usmrcuji jedině takhle a nemám problém.Podle mě to jsou vyhozené peníze za zbytečnost.

   Reagovat
   • Kamila
    Wed 25.4.2018   18:21

    To máte úplnou pravdu pokud zabíjíte jenom občas a jste ve fotmě. Mám králíků dvacet a když je mán zabíjet tak u třetího králíka mi dochází síla. Moje velikost vzrůstu je menší a při vyzvednutí králíka za nohy mám pocit, že je stále na zemi. Přikláním se tedy k pistoli.

    Reagovat
  • Václav Petrlík
   Sun 25.11.2018   17:01

   A co mu dát za uši za rohem? Je to nejrychlejší a nejspíš i míň stresující. Vyndám ho z kotce, poponesu za roh aby neviděli co se děje spolubydlící pohladím uši a mlask. 

   Reagovat

Copyright © Herold řeznické potřeby s.r.o.

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web